Producent nawozów najwyższej jakości

Innowacyjne i opatentowane rozwiązania

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

Skuteczność udowodniona badaniami

Zamówienia

Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Realizujemy zamówienia produktów OrCal w korzystnej cenie na terenie całego kraju. Przedstawiciele poinformują Państwa, gdzie można dokonać zakupu stacjonarnie, najbliżej Państwa gospodarstwa rolnego. W przypadku chęci zakupu zdalnego zapraszamy do rozmowy telefonicznej, e-mailowej lub wypełnienia formularza na stronie internetowej znajdującego się w zakładce „Kontakt”. Bogatą ofertę asortymentową kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Poniższa mapa wskaże przedstawicieli odpowiednich dla danego regionu.

Cenę wapna OrCal z przyjemnością dostosujemy indywidualnie do każdego z Klientów. Koszt naszych produktów organicznych może ulec obniżeniu w przypadku większych zakupów, każda oferta przygotowywana jest bowiem przede wszystkim z myślą o dobru naszych Klientów.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, cennik ustalamy z każdym Klientem, w czym pomagają nasi wykwalifikowani konsultanci, wskazujący ofertę idealną dla Państwa gospodarstwa. Z przyjemnością odpowiedzą także na wszelkie pytania związane z realizacją zamówień i dotyczące wapna odpowiedniego dla potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z przedstawicielem właściwym dla Polski Zachodniej, Polski Wschodniej i Kurpi. Dowiedzą się Państwo, gdzie kupić OrCal i indywidualnie ustalą cenę wapna. Zadbamy nie tylko o doskonałe plony i użyźnienie gleby, ale także najwyższy poziom zadowolenia z naszych usług.

Zadzwoń do nas!

+48 509 769 123